I-Crown

 

SUPERIOR INVERTER I-CROWN  është kondicioner i avancuar i
cilësisë sipërore dhe dizajnit futuristik, paraqet një nga kondicionerët
më modernë dhe më të fuqishëm në treg, të destinuar për të gjithë
ata që kërkojnë estetikë të lartë brenda hapësirës.

Njësia e brendshme është e dizajnuar si skulpturë me ekran të padukshëm
të integruar.

Kompresori dy-shkallësh me teknologji të patentuar 1Hz mundëson
operim të qëndrueshëm në temperatura jashtëzakonisht të ulëta dhe
të larta, ngrohje (deri në -30 °C), dhe ftohje (deri në +54 °C).

Ventilatori me 7 shpejtësi, rrymimi i ajrit në mënyrë të përsosur
vertikale dhe horizontale (3D), paraqesin vetëm disa nga karakteristikat
që ofrojnë rehati maksimale për çdo hapësirë gjatë gjithë vitit.

 

Për të shkarkuar katalogun kliko Këtu

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Navigation

MY CART

Close

No products in the cart.