U-COWN

Categories: , Tags: , , , , , ,

SUPERIOR INVERTER U-CROWN, pajisje e cilësisë
së lartë dhe me dizajn futuristik me elegancë të rrallë,
paraqet kondicionerin më modern dhe më të fuqishëm
të ajrit që ka tregu.

Njësia e brendshme është e përbërë
nga alumini me formë U, me hapësirë prej 0.3mm, me
modul të integruar WiFi dhe ekran të integruar të padukshëm.

Kompresori dy-shkallësh me teknologji të patentuar 1Hz
lejon operim të qëndrueshëm në temperatura
jashtëzakonisht të ulëta dhe të larta, ngrohje (deri në
-30 °C) dhe ftohje (deri në +54 °C). Ventilatori me 7
shpejtësi, rrymimi vertikal dhe horizontal (3D) i ajrit, janë
vetëm disa nga karakteristikat që mundësojnë hapësirë
të rehatshme jetese gjatë gjithë vitit.

I përket klasit të energjisë (A+++/A++), prandaj
siguron kursime të energjisë dhe fatura më të vogla
të energjisë elektrike.

 

Per te shkarkuar katalogun klikoni ketu

 

 

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Navigation

MY CART

Close

No products in the cart.