Termostat me programim

Termostatat me programim RDJ100 nga Siemens ofrojnë kontrollë të temperaturës dhe mundësi programimi për të mundësuar komoditet maksimal dhe kursim të energjisë.

  • Ekran dixhital për të parë temperaturën
  • Mundësi e lehtë programimi
  • Dimensione kompakte
  • Bateri e qëndrueshme
  • Mundësi e vendosjes së temperaturës 5 deri 30°C

Për të shkarkuar kalaogun kliko KËTU

 

 

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Navigation

MY CART

Close

No products in the cart.